Kategorie? Działy?

Parę słów o znaczeniu i zawartości poszczególnych działów.

Aktualności

Znajdują się tu krótkie notki dotyczące samego bloga. Zmiany, nowe elementy, aktualizacje i inne tego typu rzeczy… raczej nic ciekawego.

Blog

Na blogu z definicji należy oczekiwać wpisów. Trafiają one do tego działu, w większości. Utworzyłem trzy kategorie: Oglądając, Czytając, Słuchając, które zawierają dokładnie to, co sugerują nazwy. Do pierwszej trafią wpisy zainspirowane obejrzanym filmem lub sztuką teatralną; do drugiej te inspirowane przeczytanymi powieściami, opowiadaniami czy poezją; do ostatniej, wpisy napisane pod wpływem wysłuchanych utworów muzycznych (a może wykładów/prelekcji?).

Jeśli zdarzy się czasem wpis nie kwalifikujący się do żadnej w głównych podkategorii, trafi on po prostu do kategorii Blog. Tych jednak podejrzewam wiele nie będzie. Moja wyobraźnia jest zdecydowanie kontekstowa, tj. potrzebuje kontekstu czy bodźca do rozmyślań.

Źródła

Zdecydowanie lepsze rzeczy zdarza mi się przeczytać niż napisać i dlatego być może warto się tym dzielić. W tej sekcji znajdą się najróżniejsze cytaty, fragmenty tekstów, cokolwiek utkwiło mi w głowie i nie chce jej opuścić. Jeśli będę miał coś do dodania, wraz z krótkim komentarzem.

   
---
\/